Meie tee

Olen Maria, ÖKUTi perenaine. Olen 20 aastat töötanud Eesti mainekates suurettevõtetes ja teinud eduka turunduskarjääri, juhtinud meeskondi ja korda saatnud palju ägedaid projekte. 

 

Samas olen aastaid mõelnud ja enda sees otsinud vastuseid, kas need suured organisatsioonid, lõputud koosolekud, komandeeringud ja ametlikud koosviibimised ikka teevad mind õnnelikuks? Kas see on päriselt see, mida ma elus teha tahan? Kas korporatiivelu võimaldab mul olla piisavalt oma väikeste tütardega, viibida looduses, mõnuga kokata, liikuda ja hoolitseda tervise eest? 

 

Sügisel 2021 otsustasin, et on aeg teha elus kannapööre. Panin enda järel kontoriukse kinni ja alustasin millegiga, mis on mulle päriselt oluline ja millega saan teha ka teisi inimesi õnnelikumaks. 

 

Pool aastat sobivate ruumide otsinguid, pere abiga ehitus- ja remonditöid, kontseptsiooni lihvimist ja köögis katsetamisi – nii sündis uues kuues ÖKUT – koht, kus on oluline iga külaline, töötaja ja nende pered, kus väärtustame tervist ja hoolime loodusest. ÖKUT on koht, kus saad nautida lihtsaid maitseid uues kuues, tulla üksi või sõprade ja lastega ning tunda olemisest rõõmu. Sest elu on täis õnnehetki, tuleb vaid osata neid märgata ja väärtustada. 

 

Kogenud peakokast abikaasa pani õla alla ja arendas ÖKUTile põneva menüü, kus tuttavad toorained kohtuvad huvitavate tekstuuride ja maitsenüanssidega. Kodused täidised, rohkelt värskeid marju, puuvilju ja rohelist – isetehtud mullivahvli vahel, rikkaliku salati või tervisliku suhkruvaba smuutina! Nii vahvlitaigen, garneeringud, salatid, kastmed kui smuutid valmivad värskelt kohapeal ainult parimast saadaolevast toorainest. 

 

Ära lükka homsesse häid asju, põnevaid kogemusi ja väärtuslikke hetki oma kallitega – elu on lühike, nii et tuleb elada nüüd ja praegu! Just sellest on saanud nii minu enda kui ÖKUTi moto –

Wake up and live!

 

Rõõmuga ootan Sind ÖKUT kohvikusse!

Maria