Meie lugu

MEIE VÄIKE MAHLA- JA SMUUTIBAAR KALAMAJAS

Me lihtsalt armastame seda kohta

Meie lugu algas 2017. mais, kui esimest korda avalikustasime oma ettevõtmise. Tahtsime inimestele pakkuda lihtsat viisi, kuidas tõsta oma elukvaliteeti maitsvate ja tervislike smuutidega, mis sobivad ideaalselt asendamaks ka toidukorda. Me tõesti ei teadnud, kuidas inimestele meeldivad meie läbi ja lõhki taimsed smuutid, aga tuli välja, et meeldivad!

 

Smuutisid hakkas minema nii kontoritesse, sünnipäevadele, suurematele üritustele kui ka kodudesse lõunasöögiks. Lisaks käisime ka ise erinevatel üritustel oma letiga väljas. Me nautisime oma tööd nii väga! Inimesed naeratasid ja tundsid end hästi. 

Kuna töö sai tehtud kodust, oli vajadus teise pinna järele, kus saaks hakkida ja valmistada ette puu- ja juurvilju. Mõeldud, tehtud! Meeletult toredate majaomanike abiga saime väga mõnusa pisikese kohakese. Ehitus, ehitus ja veel ehitus - muud me paar kuud ei teadnud! Aga valmis saime! Mitte ainult töökoha puuvilja hakkimiseks, vaid ka imearmsa hubase kohviku, kus saab lisaks smuutidele nautida ka värskelt pressitud mahla, soojasid paninisid ja kvaliteetset kohvi.

 

Ootame Sind külla!