ÖKUT

KALAMAJA SMUUTID

MEIST

MEIE LUGU

Tee pai oma kehale ja tervisele

Mina olen ÖKUT. Minu eesmärgiks on pakkuda inimestele lihtsat viisi, kuidas oma elukvaliteeti tõsta. Tule naudi meie SMUUTI- ja MAHLABAARI KALAMAJAS!  

MEIE ARMAS VÄIKE MAHLA- JA SMUUTIBAAR

Me lihtsalt armastame seda kohta

Meie lugu algas 2017 mai kuus, kui esimest korda avalikustasime oma firma. Tahtsime inimestele pakkuda lihtsat viisi, kuidas tõsta oma elukvaliteeti maitsvate ja tervislike smuutidega, mis sobisid ideaalselt asendamaks ka toidukorda. Me tõesti ei teadnud, kuidas inimestele meeldivad meie läbi ja lõhki taimsed smuutid, aga tuli välja, et meeldivad! Smuutisid hakkas minema nii kontoritesse, sünnipäevadele, suurtematele üritustele kui ka kodudesse lõunasöögiks. Lisaks käisime ka ise erinevatel üritustel oma letiga väljas. Me nautisime oma tööd nii väga! Inimesed naeratasid ja tundsid end hästi. 

Kuna töö sai tehtud kodust oli vajadus teise pinna järele, kus saaks hakkida ja valmistada ette puu- ja juurvilju. Mõeldud, tehtud! Meeletult toredate majaomanike tõttu saime väga mõnusa pisikese kohakese. Ehitus, ehitus ja veel ehitus - muud me paar kuud ei teadnud! Aga valmis saime! Mitte ainult töökoha puuvilja hakkimiseks, vaid ka imearmsa hubase kohviku, kus saab lisaks smuutidele nautida ka värsket mahla, soojasid paninisid ja kvaliteetset kohvi. Diivanid ja mõnus kamin ootab kõiki suuri ja väikeseid, kahejalgseid ja neljajalgseid! Naudime, mida teeme ja loodame, et teeme seda hästi ja meeldivalt!